Kontakt
Zapraszamy
Poniedziałek–piątek, 9.00-17.00
tel.: +48 (22) 620 45 74
[email protected]
Aukcje stacjonarne

Aukcje stacjonarne Antykwariat organizuje raz w roku. Licytowane są na nich wyselekcjonowane, tylko najciekawsze i najrzadsze przedmioty.

Aukcje, które odbywają się w prestiżowych obiektach konferencyjnych w Warszawie, przeprowadzane są zgodnie ze światowymi standardami w zakresie profesjonalnej obsługi, bezpieczeństwa i dyskrecji transakcji. Zapewniona jest obsługa finansowa i formalno-prawna transakcji.


Szczegółowe informacje, dotyczące przekazania przedmiotów do sprzedaży aukcyjnej lub warunków uczestnictwa w licytacji, można uzyskać na stronie www.aukcjamonet.pl

 

 

 

Pierwsza stacjonarna aukcja Antykwariatu Numizmatycznego odbyła się 23 października 2010 roku i zakończyła się wielkim sukcesem. Jakość i niepowtarzalność oferowanych przedmiotów sprawiły, że aukcja ta stała się najważniejszym polskim wydarzeniem numizmatycznym ostatnich lat.Łączna wartość sprzedaży wyniosła 9 873 497 złotych, średnia cena za sprzedaną pozycję wyniosła 54 852 złotych.

 

Nestor polskiej numizmatyki, Prezes Honorowy Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego, pan Lech Kokociński, tak napisał o aukcji Antykwariatu:


 „Zebrany materiał aukcyjny zachwyca swym bogactwem. Niejedna z prezentowanych pozycji mogłaby stanowić przedmiot odrębnej monografii bądź materiał do śledzenia dróg polskiej numizmatyki czy mennictwa. Dlatego należy wyrazić ogromne uznanie organizatorom aukcji za systematyczny trud pozyskiwania cennych eksponatów poza krajem, z których wiele po raz pierwszy pojawia się na polskim rynku aukcyjnym. (…) Bezdyskusyjnie zarówno katalog ten, jak i sama aukcja, składają się na wyjątkowe wydarzenie na polskim rynku numizmatycznym, nie tylko ze względu na unikatowe obiekty i sposób ich opracowania. Dla początkujących kolekcjonerów katalog ten będzie swoistym podręcznikiem numizmatyki polskiej.”

Copyright © 2005-2016 Antykwariat Numizmatyczny Paweł i Michał Niemczyk.
Wszelkie prawa zastrzeżone.