Kontakt
Zapraszamy
Poniedziałek–piątek, 9.00-17.00
tel.: +48 (22) 620 45 74
[email protected]
Skup wysyłkowy

Skup na odległość - gwarantujemy najwyższe ceny w Polsce


Jeżeli satysfakcjonuje Państwa nasza oferta skupu, ale czas lub odległość nie pozwala na wizytę w naszej firmie, istnieje możliwość transakcji za pośrednictwem poczty lub kuriera. 

W takim przypadku przedmioty należy przesłać do naszego sklepu, płatność zaś nastąpi przelewem na wskazane przez Państwa konto.

 

Jak to działa? To całkiem proste i szybkie…

Przesyłasz przedmioty do sprzedaży.
Należy pobrać umowę kupna/sprzedaży oraz wydrukować w dwóch egzemplarzach. Podpisane egzemplarze przesyłają Państwo wraz z przedmiotami do sprzedaży na nasz adres firmowy.

Kontaktujemy się.
Po otrzymaniu przedmiotów skontaktujemy się z Państwem, aby poinformować o otrzymaniu przedmiotów, zaproponować cenę oraz potwierdzić numeru konta bankowego.
Akceptujesz cenę i formę zapłaty.
Otrzymujesz rachunek.
Podpisaną przez nas kopie umowy kupna/sprzedaży odsyłamy do Państwa. Jest to potwierdzenie sprzedaży. Pokrywamy wszelkie opłaty skarbowe związane ze sprzedażą.
Otrzymujesz przelew.
Przelew na wskazane przez Państwa konto.

 

Plik do pobrania:

Jak wypełnić Umowę Kupna/Sprzedaży?

 

 
Umowę kupna/sprzedaży należy wypełnić w dwóch egzemplarzach.


W sekcji nr. 1 prosimy uzupełnić dane sprzedającego w odpowiednich polach (bardzo ważne aby telefon kontaktowy był prawidłowy).

W sekcji nr. 2 należy wpisać ilość przedmiotów oraz ich nazwy. Jako formę płatności prosimy zaznaczyć „przelew na rachunek bankowy Sprzedającego” oraz podanie numeru konta – skontaktujemy się telefonicznie z Państwem aby potwierdzić numeru konta bankowego.

W sekcji nr. 3 Prosimy podpisać umowę w miejscu wyznaczonym jako: „Sprzedający” oraz wydrukować dwa egzemplarze umowy.

  

Często zadajemy sobie pytanie czy monety, które są w naszym posiadaniu od pokoleń, otrzymujemy w spadku czy sami kiedyś odłożyliśmy mają jakąś wartość kolekcjonerską? Wartość monety nie zależy od wieku, często numizmaty liczące niewiele lat mogą być znacznie droższe niż dużo starsze. Jeżeli monety lub banknoty, które Państwo posiadają pochodzą z kolekcji, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż wśród nich znajdują się egzemplarze wartościowe.


Prosimy w żadnym wypadku nie czyścić ani nie myć monet i banknotów oraz innych przedmiotów, które mają zostać wycenione przez naszych ekspertów.


W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, prosimy o Kontakt

Copyright © 2005-2016 Antykwariat Numizmatyczny Paweł i Michał Niemczyk.
Wszelkie prawa zastrzeżone.