Skup monet, banknotów, medali i odznak

Masz stare monety, medale, banknoty czy odznaczenia wojskowe i chcesz poznać ich wartość? Chcesz sprzedać kolekcję numizmatów? Szukasz skupu złotych i srebrnych monet? Odziedziczyliście dużą kolekcję monet? Pomożemy wycenić i uzyskać za nie najwyższą cenę rynkową.

Ze szczególną uwagą podchodzimy do każdego klienta aby sprzedaż spełniała wszystkie najwyższe standardy obsługi począwszy od bezpłatnej wieloetapowej wyceny numizmatów, ustalenia dopasowanej strategii sprzedaży do możliwości negocjacji prowizji i zaliczkach przy cennych walorach kolekcjonerskich.

Potrzebujesz ekspresowej wyceny? Przejdź do formularza, żeby przesłać zdjęcia.

Co kupujemy?

Kupujemy stare i współczesne, monety złote oraz srebrne (także monety inwestycyjne), medale okolicznościowe, odznaczenia wojskowe, banknoty polskie, monety antyczne i średniowieczne. Nasi specjaliści wyceniają je w oparciu o aktualne notowania aukcyjne dzięki czemu ceny skupu są aktualizowane na bieżąco.

Monety

Złote, srebrne, miedziane i aluminiowe obiegowe monety polskie.

Banknoty

Banknoty, najchętniej polskie, ale również i banknoty z całego świata.

Medale

Medale z czasów królewskich jak również z czasów PRL.

Odznaczenia

Odznaczenia wojskowe od XIX wieku do współczesnych z PRL i III RP.

Wybierz najlepszą formę sprzedaży numizmatów

SKUP WYSYŁKOWY - CAŁA POLSKA

czytaj więcej

Skup na odległość - gwarantujemy najwyższe ceny w Polsce! Jeżeli czas lub odległość nie pozwala na wizytę w naszej Firmie, istnieje możliwość transakcji wysyłkowej – na odległość.
Po kontakcie z naszą Firmą wysyłamy umowę, którą wysyła się wraz z numizmatami. Po weryfikacji przesyłki przedstawiamy ofertę, jeżeli oferta jest zaakceptowana to płatność wykonujemy przelewem na konto w dniu otrzymania przesyłki. W przypadku odrzucenia oferty odsyłamy walory na nasz koszt. Nasi specjaliści doradzą Ci, jaki kanał sprzedaży pozwoli na uzyskanie najwyższej ceny na rynku.

Przejdź do Formularza, żeby uzyskać bezpłatną wycenę.  

Uwaga! Jeśli na posiadanych przez Ciebie walorach znajdują się zabrudzenia czy widoczna jest tworząca się z upływem czasu patyna, nie podejmuj próby czyszczenia numizmatów samodzielnie! W przypadku, gdy zajdzie taka potrzeba, nasi eksperci usuną zabrudzenia bez uszkodzenia lustra monet, natomiast samo zabarwienie patyną istotnie podnosić może wartość kolekcjonerską. Więcej informacji na temat konserwacji i właściwego przechowywania monet i banknotów przeczytasz na naszym blogu.

SKUP W WARSZAWIE

czytaj więcej

Wyceny są bezpłatne i bez zobowiązań - gwarantujemy najwyższe ceny w Polsce! Najprostszą i najlepszą formą transakcji jest sprzedaż przedmiotów w siedzibie naszej Firmy.

Kupujemy płacąc gotówką lub przelewem pojedyncze numizmaty jak i całe kolekcje. Pokrywamy wszelkie opłaty skarbowe związane ze sprzedażą, wystawiamy rachunki zakupu i faktury, zapewniamy komfortowe warunki i dyskrecję. Nie musisz umawiać się na wizytę - po prostu przyjdź do nas z numizmatami my zajmiemy się resztą.  

Skup prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, Bezpłatna wycena w naszej siedzibie możliwa jest pod adresem:
Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk
ul. Żelazna 67/22,
00-871 Warszawa

PROFESJONALNE AUKCJE NUMIZMATYCZNE

czytaj więcej

Tylko profesjonalna aukcja gwarantuje uzyskanie najwyższej ceny, Im ciekawszy walor lub im większe kolekcje, tym atrakcyjniejsze warunki jesteśmy w stanie zaproponować.

Nasz zespół specjalistów wypracował przez lata najbardziej profesjonalną i komfortową linię obsługi sprzedaży na rynku numizmatycznym, docenioną zarówno przez właścicieli największych kolekcji, jak i osoby planujące dopiero pierwszą aukcyjną sprzedaż.

Walory na aukcje przyjmujemy przez cały rok, a dla naszych klientów oferujemy specjalne warunki sprzedaży:
• najkorzystniejsze warunki komisowe dla naszych klientów
• zaliczki gotówkowe, nawet do 50% wartości walorów
• światowy zasięg naszych aukcji
• do najciekawszych pozycji filmy oraz artykuły prasowe.

Przejdź do kontaktu, żeby uzyskać bezpłatną wycenę lub jeżeli wolisz prześlij zdjęcia walorów poprzez e-mail. Nasz adres to: [email protected]

W każdej chwili jesteśmy gotowi odkupić od Państwa numizmaty za gotówkę. Wszystkie koszty związane ze sprzedażą w szczególności opłacenie podatku od czynności cywilnoprawnych, a także koszty przesyłki są po naszej stronie. Nasi specjaliści przeprowadzają wyceny z aktualnymi notowaniami aukcyjnymi dzięki czemu ceny skupu są aktualizowane na bieżąco.

Dlaczego warto sprzedać u nas stare złote i srebrne monety, medale, banknoty, odznaki

Bezpłatna wysyłka skorzystaj z naszego ubezpieczonego kuriera

Ceny skupu w oparciu o notowania aukcyjne

Płacimy najwięcej w Polsce za historyczne monety

Komfort i bezpieczeństwo transakcji

Możesz negocjować ceny

Satysfakcja ponad 30 000 klientów z ponad 50 krajów

Drogie i cenne numizmaty

Przynosisz numizmat, szacujemy jego wartość na 200.000 złotych, otrzymujesz zaliczkę 100.000 złotych w dniu podpisania umowy komisowej!

Numizmat wystawiamy na naszej Aukcji i wypłacamy resztę pieniędzy po sprzedaży.

Nasze usługi