BEZPŁATNA WIELOETAPOWA WYCENA

Posiadasz monetę, medal, banknot lub odznakę i chcesz sprawdzić, jaka jest jej aktualna wartość?

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny i konsultacji z naszym specjalistą, przesyłając zdjęcie poprzez prosty formularz lub odwiedzając nas osobiście.

Wycena przeprowadzana przez naszych ekspertów nie zobowiązuje do sprzedaży, a wstępne oszacowanie wartości otrzymasz do dwóch dni roboczych od przesłania fotografii. Należy pamiętać, że na rynku kolekcjonerskim o wartości waloru decydują zarówno rzadkość, jak i stan zachowania.

Potrzebujesz ekspresowej wyceny wstępnej? Przejdź do formularza, żeby przesłać zdjęcia.

Jesteś kolekcjonerem i interesuje Cię bieżąca aktualizacja rynkowej wartości Twojego zbioru? Przejdź do sekcji Premium - opieka nad kolekcją.

Wybierz najlepszy sposób wyceny numizmatycznej

Wycena telefoniczna

Wycena jest bezpłatna i możliwa głównie w przypadku standardowych numizmatów.
tel: 22 620 45 74

Wycena e-mail

Wycena wstępna jest bezpłatna i nie obliguje właściciela do sprzedaży.
tel: [email protected]

Wycena bezpośrednia

Najdokładniejsza i najczęściej wybierana wycena, czyli wizyta w naszej Firmie - bezpłatna i nie obliguje właściciela do sprzedaży.
Żelazna 67, lokal 22L, 00-871 Warszawa

Wycena samodzielna

Jak dokonać wyceny samemu? Wejdź na nasze bezpłatne archiwum numizmatyczne i wyszukaj numizmaty samodzielnie na: archiwum.niemczyk.pl

Z pewnością jest jeszcze mnóstwo pytań… Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem specjalistów

Konrad Gruszka
Numizmatyk

+48 22 620 45 74

W każdej chwili jesteśmy gotowi odkupić od Państwa numizmaty za gotówkę. Wszystkie koszty związane ze sprzedażą w szczególności opłacenie podatku od czynności cywilnoprawnych, a także koszty przesyłki są po naszej stronie. Nasi specjaliści przeprowadzają wyceny z aktualnymi notowaniami aukcyjnymi dzięki czemu ceny skupu są aktualizowane na bieżąco.

Odkryj wartość swoich numizmatów

Wypełnij formularz poniżej, podając niezbędne informacje na temat swojej kolekcji monet lub innych przedmiotów numizmatycznych, a nasi specjaliści ocenią ich wartość bezpłatnie.

Proszę przesłać maksymalnie trzy obrazy przedmiotu w formacie JPG, PNG lub PDF, wraz z ewentualnymi powiązanymi plikami, takimi jak faktury, certyfikaty autentyczności lub oświadczenia wyceny. Upewnij się, że każdy plik nie przekracza 5 MB.

Nasze usługi