AUKCJA 6 Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk - katalog Aukcja 6 odbędzie się 25 października 2014 roku w Warszawie. Wydany w formie książkowej, zawiera dokładne opisy i wysokiej rozdzielczości fotografie wszystkich oferowanych w aukcji 383 pozycji - monet, medali, odznaczeń. Twarda oprawa 283 x 217 mm, waga: 1,145 kg. Firma Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk, w dniu 25 Października 2014, już po raz szósty zaprasza kolekcjonerów i znawców na aukcję monet do hotelu Westin w Warszawie. Jak każdego roku na amatorów czeka duża oferta, poczynając od antyku aż po wiek XX. Polecamy interesującą kolekcję aureusów i innych złotych monet antyku. Atrakcją polskiego średniowiecza jest grosz krakowski króla Kazimierza Wielkiego z XIV w. Monety złote królów polskich reprezentowane są przez super rzadkości mennictwa koronnego i elbląskiego. Ponadto piękna kolekcja groszy, talarów, dukatów i ich wielokrotności. Na uwagę zasługują liczne monety XIX wieku wybite stemplem lustrzanym. Wszystkie monety starannie wyselekcjonowane, w pięknych stanach zachowania. Największą atrakcją 6 Aukcji jest olbrzymi zbiór monet próbnych z okresu II RP z kolekcji Włodzimierza Głuchowskiego, w przepięknych stanach zachowania. Ponad sto złotych i srebrnych monet, kilka z nich po raz pierwszy w handlu aukcyjnym. Dla zbieraczy jest także duża oferta monet z terenów powiązanych z Polską, a mianowicie złote monety Śląska, Królewca, Rygi, Rosji. Ciekawostką jest nienotowany w żadnym katalogu i literaturze rubel Anny z 1734 roku z nieznanym dotąd błędem (w słowie IMPERATRICA - brakuje drugiej litery R), pierwszy raz pokazany publicznie. Polecamy także najrzadszą i najpiękniejszą spośród wszystkich znanych 5-złotówkę Nike 1932 (NGC MS64) ze znakomitą proweniencją. Poza tym liczne monety Europy, ordery, odznaczenia, medale królewskie wybite w złocie i srebrze. Wszystkie przedmioty mają dokładne opisy, wraz z odniesieniami do literatury i omówieniem ewentualnej proweniencji przedmiotu oraz cenami ofertowymi. Bardzo szczegółowe i dobrej jakości wierne fotografie pozwalają na dokładne zapoznanie się z monetami, medalami i odznaczeniami. POLECAMY!
Stan zachowania: nowy
Zakupione przedmioty można odebrać osobiście w siedzibie naszej Firmy, w Warszawie. Aby odebrać opłacone przedmioty należy posiadać dokument ze zdjęciem, potwierdzający tożsamość odbierającego oraz podać dane dotyczące zamówienia (numer przedmiotu lub numer zamówienia).
Odbiór osobisty w siedzibie naszej Firmy od poniedziałku do piątku od 9.00-17.00:
Antykwariat Numizmatyczny - Michał Niemczyk
ul. Żelazna 67, lokal 22
00-871 Warszawa
Zaloguj się, używając danych do logowania: adresu e-mail oraz hasła.
Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je na naszej stronie.Wypełnij wszystkie wymagane pola w formularzu, zaakceptuj regulamin.
Po poprawnej rejestracji zadzwonimy do Ciebie lub napiszemy aby potwierdzić dane.
Płatność gotówkowa
Akceptujemy płatności w gotówce w siedzibie naszej Firmy, w Warszawie. Przygotujemy Państwu wszystkie potrzebne dokumenty do tego typu transakcji. Płatność należy uregulować w ciągu 2 dni od dnia zakupu.
Bank Pekao S.A. |
IBAN |
NUMER KONTA / ACCOUNT NO |
Waluta |
SWIFT |
PL |
87 1240 6292 1111 0010 6046 2106 |
PLN |
PKOPPLPW |
PL |
68 1240 6292 1787 0010 6046 2210 |
USD |
PKOPPLPW |
PL |
85 1240 6292 1978 0010 6046 2151 |
EUR |
PKOPPLPW |
W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt, chętnie pomożemy wybrać odpowiedni sposób zapłaty.
Zadzwoń do nas dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów lub napisz na email: [email protected]