Wydany w formie książkowej, zawiera dokładne opisy i wysokiej rozdzielczości fotografie wszystkich oferowanych w aukcji 354 pozycji - monet, medali, odznaczeń. Twarda oprawa 283 x 217 mm, waga: 1,20 kg Firma Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk, w dniu 3 października 2015, już po raz ósmy zaprasza kolekcjonerów i znawców na aukcję monet do hotelu Westin w Warszawie. Pod młotek trafi ponad 300 starannie wybranych pod względem jakości, bardzo rzadkich przedmiotów, głównie monet starej Polski. Główną atrakcją aukcji jest duża kolekcja złota polskich królów, dukatów, wielokrotności dukatów i medali królewskich. Wiele z tych monet po raz pierwszy trafia na rynek aukcyjny, część z nich nie była widziana na publicznych aukcjach od wielu dziesiątków lat. Nie brakuje też talarów, półtalarów i mniejszych srebrnych nominałów poszukiwanych przez kolekcjonerów. Na okładkę katalogu trafił koronny dukat z Krakowa Władysława IV Wazy z 1647 roku (No 74). Jest to jego pierwsze powojenne notowanie na rynku. Wyjątkowo rzadka moneta. Na uwagę zasługuje dość pokaźna kolekcja monet rosyjskich (202-262). Dużo złotych rubli, poczynając od Piotra I i wyjątkowo pięknie zachowanych monet srebrnych. Monety są starannie wyselekcjonowane, często z bardzo dobrą proweniencją. Wszystkie przedmioty mają dokładne opisy, wraz z odniesieniami do literatury i omówieniem ewentualnej proweniencji przedmiotu oraz cenami ofertowymi. Bardzo szczegółowe i dobrej jakości wierne fotografie pozwalają na dokładne zapoznanie się z monetami, medalami i odznaczeniami. POLECAMY!
Stan zachowania: nowy
Zakupione przedmioty można odebrać osobiście w siedzibie naszej Firmy, w Warszawie. Aby odebrać opłacone przedmioty należy posiadać dokument ze zdjęciem, potwierdzający tożsamość odbierającego oraz podać dane dotyczące zamówienia (numer przedmiotu lub numer zamówienia).
Odbiór osobisty w siedzibie naszej Firmy od poniedziałku do piątku od 9.00-17.00:
Antykwariat Numizmatyczny - Michał Niemczyk
ul. Żelazna 67, lokal 22
00-871 Warszawa
Zaloguj się, używając danych do logowania: adresu e-mail oraz hasła.
Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je na naszej stronie.Wypełnij wszystkie wymagane pola w formularzu, zaakceptuj regulamin.
Po poprawnej rejestracji zadzwonimy do Ciebie lub napiszemy aby potwierdzić dane.
Płatność gotówkowa
Akceptujemy płatności w gotówce w siedzibie naszej Firmy, w Warszawie. Przygotujemy Państwu wszystkie potrzebne dokumenty do tego typu transakcji. Płatność należy uregulować w ciągu 2 dni od dnia zakupu.
Bank Pekao S.A. |
IBAN |
NUMER KONTA / ACCOUNT NO |
Waluta |
SWIFT |
PL |
87 1240 6292 1111 0010 6046 2106 |
PLN |
PKOPPLPW |
PL |
68 1240 6292 1787 0010 6046 2210 |
USD |
PKOPPLPW |
PL |
85 1240 6292 1978 0010 6046 2151 |
EUR |
PKOPPLPW |
W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt, chętnie pomożemy wybrać odpowiedni sposób zapłaty.
Zadzwoń do nas dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów lub napisz na email: [email protected]