AUKCJA 12 - katalog 21.10.2017 - Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk

Numer produktu: 3L00026
Kategoria: Katalogi aukcyjne polskie

63 PLN

Pięknie wydany, w formie książkowej, zawiera dokładne opisy i wysokiej rozdzielczości fotografie wszystkich oferowanych w aukcji 801 pozycji: wielkie rzadkości numizmatyczne, dukaty, talary, medale, odznaki, banknoty i literatura.
Twarda oprawa 283 x 217 mm, waga ok 1,20 kg.

Już po raz dwunasty Firma Niemczyk zaprasza kolekcjonerów i wszystkich koneserów dobrej numizmatyki do hotelu Westin w Warszawie na jesienną aukcję.
Na zbieraczy czeka wiele niespodzianek. Pod młotek trafi 801 starannie wyselekcjonowanych przedmiotów.

Co nas czeka?
* Najrzadsze i najciekawsze monety, medale i banknoty
* Unikalne talary niemieckie
* Unikalne talary Polski
* Unikalne dukaty polskie
* Kolekcja wzorów banknotów polskich
* Wyjątkowa kolekcja medali Dadlera i Hohna
* Najrzadsze monety złote III RP (sety papieskie + Konkurs Chopinowski)
* Ekstremalnie rzadkie monety średniowieczne, w tym pozycje dotychczas nienotowane na aukcjach
* Monety próbne Rosji
* Monety rosyjskie wybite stemplem lustrzanym
* Wyjątkowej rzadkości monety próbne II Rzeczpospolitej
* Duża ilość monet pięknej drobnej monety polskiej od Zygmunta Starego na PRL kończąc
* Wyselekcjonowane monety, medale i banknoty w gradingach PCGS, NGC i PMG

* Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja 14 medali ze Suity Królewskiej - jednej z najpiękniejszych i najbardziej efektownych serii medalierskich, jakie wyemitowano w Polsce.

Stan zachowania: nowy

Nowe produkty w naszej ofercie

Skontaktuj się z nami

22 620 45 74

Zadzwoń do nas dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów lub napisz na email: [email protected]

Najlepsza obsługa online

Infolinia czynna pon.-pt. 9.00 - 17.00

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Ekspresowa dostawa kurierem UPS

Bezpieczeństwo płatności dzięki szyfrowaniu SSL

Gwarancja udanych zakupów oraz satysfakcja

youtube facebook