AUKCJA 15 - katalog 26 i 27 Maja 2018 Niemczyk

Numer produktu: 3L00028
Kategoria: Katalogi aukcyjne polskie

49,00 PLN

Drukowany katalog Aukcji 15 już dostępny! Już niebawem, odbędzie się już 15 aukcja Antykwariatu Niemczyk. Aukcja podzielona została na dwie sesje

SESJA 1 | 26 maja - loty 1-1075 | start 09:00 SESJA 2 | 27 maja - loty 1076-2012 | start 09:00

Licytacja tylko na naszej stronie: www.aukcjamonet.pl #dwadniemocji #aukcjamonet #monety #niemczyk #aukcjaniemczyk

W ofercie 2012 przedmiotów - monet, banknotów, medali, odznak z Polski i całego świata: I sesja - 26 maja (sobota) start 9:00 Monety antyczne Średniowieczne monety Zakon Krzyżacki Zygmunt I Stary Zygmunt II August Henryk Walezy Bezkrólewie Stefan Batory Zygmunt III Waza Władysław IV Waza Jan II Kazimierz Michał Korybut Wiśniowiecki Jan III Sobieski August II Mocny August III Sas Stanisław August Poniatowski Medale Powiązane z Polską, Śląsk, Pomorze, Prusy Księstwo Warszawskie Królestwo Polskie / Rosja Powstanie Listopadowe Wolne Miasto Kraków Polska XIX w. / Rosja Rosja Monety Świata II sesja - 27 maja (niedziela) start 9.00 Banknoty Królestwo Polskie 1917-1918 II Rzeczpospolita Monety Próbne II RP Wolne Miasto Gdańsk Getto Łódź Monety Próbne Niklowe Monety Próbne Polska Rzeczpospolita Ludowa (PRL) Monet złote Polska Rzeczpospolita Ludowa (PRL) Monety Polska Rzeczpospolita Ludowa (PRL) Monety polskie po 1990 Ordery, odznaki, odznaczenia Srebra Literatura numizmatyczna Piękne wydanie w twardej oprawie, druk na wysokiej jakości papierze. WYSYŁKA na terenie Polski GRATIS (kurier)!

Stan zachowania: nowy

Nowe produkty w naszej ofercie

Skontaktuj się z nami

22 620 45 74

Zadzwoń do nas dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów lub napisz na email: [email protected]

Najlepsza obsługa online

Infolinia czynna pon.-pt. 9.00 - 17.00

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Ekspresowa dostawa kurierem UPS

Bezpieczeństwo płatności dzięki szyfrowaniu SSL

Gwarancja udanych zakupów oraz satysfakcja

facebook