AUKCJA 19 - katalog 16-18.03.2019 - Antykwariat Numizmatyczny Niemczyk

Numer produktu: 3L00032
Kategoria: Katalogi aukcyjne polskie

63 PLN

Pięknie wydany, w formie książkowej, zawiera dokładne opisy i wysokiej rozdzielczości fotografie wszystkich oferowanych 2380 pozycji. Twarda oprawa 283 x 217 mm. Ponad 300 stron pełnych numizmatycznych ciekawostek. Już po raz dziewiętnasty Firma Niemczyk zaprasza kolekcjonerów i wszystkich koneserów dobrej numizmatyki na marcową aukcję - na zbieraczy czeka wiele niespodzianek. Aukcja podzielona została na TRZY sesje, w ofercie przedmioty z Polski i całego świata - monety, banknoty, literatura, ordery, odznaki i odznaczenia:

Sesja 1 | 16 marca | 09:00 Sesja 2 | 17 marca | 09:00 Sesja 3 | 18 marca | 17:00 Będzie to aukcja internetowa (bez licytacji na sali). SESJA I Monety antyczne (25) Średniowieczne monety (39) Zakon Krzyżacki (5) Zygmunt I Stary (3) Zygmunt II August (10) Henryk Walezy (2) Stefan Batory (3) KOLEKCJA Trojaków Polskich (141) Zygmunt III Waza (57) Władysław IV Waza (6) Jan II Kazimierz (21) Michał Korybut Wiśniowiecki (1) August II Mocny (4) August III Sas (33) Stanisław August Poniatowski (19) Medale (54) Powiązane z Polską, Śląsk, Pomorze, Prusy (26) Księstwo Warszawskie (4) Królestwo Polskie / Rosja (10) Powstanie Listopadowe (4) Polska XIX w. / Rosja (34) Rosja (96) Banknoty (81) Papiery wartościowe i obligacje (15) WIELKA KOLEKCJA Banknoty Wolne Miasto Gdańsk (39) Kolekcja odznak i odznaczeń USA (49) Kolekcja odznak i odznaczeń Niemcy III Rzesza (87) Ordery, odznaki, odznaczenia (49) Srebra, Zegarki, Antyki (3) Literatura numizmatyczna (3) SESJA II Monety niemieckich władz okupacyjnych OST (4) Królestwo Polskie 1917-1918 (2) Wyselekcjonowana kolekcja monet II RP - komplet (51) Monety Próbne II Rzeczpospolita (10) II Rzeczpospolita (238) Wolne Miasto Gdańsk (42) Getto Łódź (Litzmannstadt) (7) Monety ZŁOTE PRL (7) KOLEKCJA monety PRÓBNE PRL (50) KOLEKCJA Komplet monet Próbnych Niklowych (345) Monety kolekcjonerskie PRL (287) Monety ZŁOTE kolekcjonerskie po 1990 roku (10) Monety Polskie kolekcjonerskie po 1990 roku (80) SESJA III KOLEKCJA monet Francuskich / Monnaie de Paris (145) Austria (14) Chiny (3) Francja (9) Grecja (1) Holandia (3) Japonia (1) Niderlandy (8) Niemcy / Prusy (110) Portugalia (1) Szwajcaria (2) Szwecja (2) USA /Stany Zjednoczone (8) Watykan (2) Wielka Brytania / Anglia (2) Węgry (8) Włochy (3)

------ Licytacja na Aukcji 19 ➡️ Oferty można składać już teraz, na naszej stronie www.aukcjamonet.pl

➡️ Zapraszamy też do licytacji online, na żywo w dniu aukcji również na www.aukcjamonet.pl

➡️ Limity i oferty przyjmujemy także mailowo: [email protected]

Stan zachowania: nowy

Nowe produkty w naszej ofercie

Skontaktuj się z nami

22 620 45 74

Zadzwoń do nas dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów lub napisz na email: [email protected]

Najlepsza obsługa online

Infolinia czynna pon.-pt. 9.00 - 17.00

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Ekspresowa dostawa kurierem UPS

Bezpieczeństwo płatności dzięki szyfrowaniu SSL

Gwarancja udanych zakupów oraz satysfakcja

youtube facebook