• Najcenniejsza kolekcja międzywojennych monet próbnych na aukcji - katalog

Najcenniejsza kolekcja międzywojennych monet próbnych na aukcji - katalog

UNP: 1L00157
66
Termin wysyłki: 24 godziny
Odbiór osobisty: Biuro Warszawa
Płatności
Bezpieczny zakup i gwarancja ceny
Bezpieczna dostawa
Ubezpieczone przesyłki kurierskie
Zamów przez telefon
Nasi eksperci czekają z pomocą +48 (22) 620 45 74

Opis przedmiotu

Folder zawiera opisy i zdjęcia kolekcji próbnych monet międzywojennych sprzedawanych na grudniowej Aukcji 32 Antykwariatu Niemczyk.

Opracowanie każdej monety jest bardzo rozbudowane, nawiązuje również do okoliczności prawnych oraz historycznych poszczególnych egzemplarzy. Dzięki czemu wydany katalog jest uniwersalną pozycją dla miłośników tematu.

Kompletowana przez ponad 15 lat kolekcja prób międzywojennych pozostaje najcenniejszą, jaka dotychczas trafiła na licytację.

Wydanie wzbogacone o wywiad z prof. dr hab. Wojciechem Morawskim, kierownikiem katedry Historii Gospodarczej i Społecznej SGH w Warszawie.

Bardzo niski nakład - tylko 200 egzemplarzy.
Oprawa miękka.
Format A4
50 stron

Wysyłka GRATIS.

Stan zachowania: 1