Szybka sprzedaż - Aukcje 365 dni w roku

Zależy ci na czasie i chcesz uzyskać najwyższą cenę?
Wybierz sprzedaż komisową monet, medali, banknotów i odznaczeń na aukcjach internetowych bez wychodzenia z domu i uzyskaj najwyższą cenę.

Dlaczego warto sprzedawać za naszym pośrednictwem?

  • Bezpłatna wycena szacunkowa w oparciu o aktualne ceny rynkowe
  • Pomoc i fachowe doradztwo – wspólnie wybierzemy najlepszy termin i formę sprzedaży Państwa kolekcji
  • Profesjonalna obsługa aukcji – opisy i fotografie przygotowane przez specjalistów
  • Zdecydowanie wyższe rezultaty i bardziej korzystne warunki
  • Doświadczenie – jesteśmy na Allegro od 2003 roku, w tym czasie przeprowadziliśmy ponad 200.000 udanych transakcji
  • Brak dodatkowych opłat - podatek skarbowy oraz prowizję dla Allegro opłaca nasza Firma

Jak sprzedać monety, medale i banknoty na Aukcjach Niemczyk?

Wypełnij formularz który jest na stronie, zadzwoń lub napisz do nas.

Spisujemy umowę komisową przyjęcia przedmiotów do wystawienia na aukcji w Firmie lub na odległość. Umowa do druku
do pobrania tutaj

Natychmiast skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia warunków transakcji.

Oferujemy najkorzystniejsze warunki komisowe dla naszych klientów. Możliwość wypłaty zaliczki pod przekazane walory.

Sprzedaż aukcyjna na aukcjach allegro

Licytacja monet rozpoczyna się od 1 złotego, wygrywa osoba oferująca najwyższą cenę. Zawsze uzyskujemy wysokie i aktualne ceny rynkowe.

Wypłata pieniędzy, nasz opiekun aukcyjny skontaktuje się w celu ustalenia najwygodniejszej dla Ciebie formy rozliczenia.

Wypłata za sprzedane walory następuje gotówką (odbiór w Firmie) lub przelewem na konto.

W każdej chwili jesteśmy gotowi odkupić od Państwa numizmaty za gotówkę. Wszystkie koszty związane ze sprzedażą w szczególności opłacenie podatku od czynności cywilnoprawnych, a także koszty przesyłki są po naszej stronie. Nasi specjaliści przeprowadzają wyceny z aktualnymi notowaniami aukcyjnymi dzięki czemu ceny skupu są aktualizowane na bieżąco.

Osiągane przez nas wyniki

Wybierz najlepszą formę sprzedaży numizmatów

SKUP WYSYŁKOWY - CAŁA POLSKA

czytaj więcej

Skup na odległość - gwarantujemy najwyższe ceny w Polsce! Jeżeli czas lub odległość nie pozwala na wizytę w naszej Firmie, istnieje możliwość transakcji wysyłkowej – na odległość.
Po kontakcie z naszą Firmą wysyłamy umowę, którą wysyła się wraz z numizmatami. Po weryfikacji przesyłki przedstawiamy ofertę, jeżeli oferta jest zaakceptowana to płatność wykonujemy przelewem na konto w dniu otrzymania przesyłki. W przypadku odrzucenia oferty odsyłamy walory na nasz koszt. Nasi specjaliści doradzą Ci, jaki kanał sprzedaży pozwoli na uzyskanie najwyższej ceny na rynku.

Przejdź do Formularza, żeby uzyskać bezpłatną wycenę.  

Uwaga! Jeśli na posiadanych przez Ciebie walorach znajdują się zabrudzenia czy widoczna jest tworząca się z upływem czasu patyna, nie podejmuj próby czyszczenia numizmatów samodzielnie! W przypadku, gdy zajdzie taka potrzeba, nasi eksperci usuną zabrudzenia bez uszkodzenia lustra monet, natomiast samo zabarwienie patyną istotnie podnosić może wartość kolekcjonerską. Więcej informacji na temat konserwacji i właściwego przechowywania monet i banknotów przeczytasz na naszym blogu.

SKUP W WARSZAWIE

czytaj więcej

Wyceny są bezpłatne i bez zobowiązań - gwarantujemy najwyższe ceny w Polsce! Najprostszą i najlepszą formą transakcji jest sprzedaż przedmiotów w siedzibie naszej Firmy.

Kupujemy płacąc gotówką lub przelewem pojedyncze numizmaty jak i całe kolekcje. Pokrywamy wszelkie opłaty skarbowe związane ze sprzedażą, wystawiamy rachunki zakupu i faktury, zapewniamy komfortowe warunki i dyskrecję. Nie musisz umawiać się na wizytę - po prostu przyjdź do nas z numizmatami my zajmiemy się resztą.  

Skup prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, Bezpłatna wycena w naszej siedzibie możliwa jest pod adresem:
Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk
ul. Żelazna 67/22,
00-871 Warszawa

PROFESJONALNE AUKCJE NUMIZMATYCZNE

czytaj więcej

Tylko profesjonalna aukcja gwarantuje uzyskanie najwyższej ceny, Im ciekawszy walor lub im większe kolekcje, tym atrakcyjniejsze warunki jesteśmy w stanie zaproponować.

Nasz zespół specjalistów wypracował przez lata najbardziej profesjonalną i komfortową linię obsługi sprzedaży na rynku numizmatycznym, docenioną zarówno przez właścicieli największych kolekcji, jak i osoby planujące dopiero pierwszą aukcyjną sprzedaż.

Walory na aukcje przyjmujemy przez cały rok, a dla naszych klientów oferujemy specjalne warunki sprzedaży:
• najkorzystniejsze warunki komisowe dla naszych klientów
• zaliczki gotówkowe, nawet do 50% wartości walorów
• światowy zasięg naszych aukcji
• do najciekawszych pozycji filmy oraz artykuły prasowe.

Przejdź do kontaktu, żeby uzyskać bezpłatną wycenę lub jeżeli wolisz prześlij zdjęcia walorów poprzez e-mail. Nasz adres to: [email protected]